Hakkımızda

 

ERY SILVER'ın alt markası olan Sunshine Gümüş & Takı, kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma ve mağazalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve ilkler ile bugün mağazalaşmaya dönen yapısıyla yoluna devam ediyor.

1998 yılında Gümüş Üretim Atölyesi olarak kurulan markamız, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya'ya entegre olan Sunshine Gümüş, bugün toptan ve perakende gümüş satışında sektörün lider firmaları arasındadır.

Sunshine koleksiyonları, kadrosundaki uzman tasarım ekibi tarafından, dünyadaki trendler ve yenilikler izlenerek, Türk motifleri ve tarihten, evrensel çizgilere uzanan bir estetik anlayışın yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor. ISO 9001 kalite belgeli üretimimiz, ERY SILVER/Sunshine Gümüş'ün kendi atölyelerinde gerçekleşiyor.

Türk gümüş sektörüne yenilikler ve ilklerle öncülük etme misyonunu benimseyen Sunshine, her geçen gün çoğalan mağazaları ile mükemmel ürün ve hizmet kalitesini yakalayarak, tercih edilen bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Sunshine Gümüş olarak online satış ofisimizin yanında, Çemberlitaş toptan mağazamız, İstanbul Kadıköy Nautilus Avm ve İstanbul Bakırköy perakende mağazalarımız ile hizmet sağlamaktayız.  

Markamız her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve üretimini yaptığı ürünlerin kalitesinden ödün vermemektedir. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sunshine Gümüş & Takı

 ISO 9001 BELGELERİMİZ
 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR